poniedziałek, 7 lutego 2011

Wyróżnienia :) i depresja :(

Ostatnio otrzymałam dwa wyróżnienia od Joyanny


I drugie wyróżnienie od Hani

Bardzo za nie dziękuję.Są bardzo miłe i sympatyczne,tym bardziej,że mój staż wśród Blogowiczek jest krótki.Z tym,że nie przekażę ich dalej,bo zauważyłam,że w ostatnim okresie krążą one w sieci i tak na prawdę niejednokrotnie musiałyby trafiać do tych samych osób.A doskonale wiemy jak trudne i pracochłonne jest rozdzielanie tych wyróżnień.Tak więc BARDZO DZIĘKUJĘ :)

Poza tym jest okropnie.Jak z większości Was brakuje mi SŁOŃCA i dopada mnie depresja.Czekam kiedy wreszcie będzie można zacząć jakiekolwiek prace w ogródku.Kupiłam już nawet trochę nasion,a wczoraj pograbiłam trawnik.Pozdrawiam cieplutko :)

2 komentarze:

 1. ,,znam ten ból, i co do wyróżnień i co do depresji ,, czy ja się załapałam na zabawę podaj dalej ??? bo jestem chętna :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyróżnień :)))
  Również jedno otrzymałam, moje pierwsze, więc radość moja jest naprawdę wielka :)))
  wybór blogów by owe wyróżnienie przekazać dalej w moim przypadku nie był trudny, kierowałam się pierwszymi wrażeniami :) po prostu zakochałam się w tych miejscach, które wytypowałam, od pierwszego wejrzenia :)
  I życzę Ci serdecznie poprawy humoru i nastroju! Czyli rychłej słonecznej wiosny, która spowoduje, iż naprodukujemy sobie serotoninki tyle, żeby starczyło aż do wiosny 2012! :)))
  Pozdrawiam cieplutko! :)
  Mariola

  OdpowiedzUsuń